Yolda hepimizin başına talihsiz birtakım olaylar gelebilir. Lastiğimiz patlayabilir, benzinimiz bitebilir, akümüz bitebilir, kaza yapabiliriz ya da beklenmedik başka sorunlar da çıkabilir. Böyle zamanlarda da hemen bir çekici arayıp aracın bir tamirciye götürülmesini isteriz. Çekicinin gelmesi uzun sürebilir ya da çekicinin aracı güvenli taşıyıp taşımaması konusunda kaygı duyarız. Burso Oto Kurtarma olarak bu kaygılarınızın hepsinin son bulması için 7 gün 24 saat nerede olursanız olun en kaliteli hizmeti size sunmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Aracınız yolda kaldığında çekici gelene kadar dörtlülerinizi yakıp diğer araçların da dikkatli olabilmesi adına kendinizi görünür kılabilirsiniz. Eğer yapabiliyorsanız aracı emniyet şeridine ya da yapamıyorsanız araçtan 3 metre uzağa araçta bulunması gereken bir uyarı levhası koyup trafiği ve araç geçişini daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Bursa Oto Kurtarma ekibi olarak firmamızı aramanız halinde aracınızı bulunduğu yerden hemen çekeriz. Motosiklet, kamyonet, araba aracınız her ne olursa olsun olduğu yere hızlıca gelir sorun orada o anda çözülebilecek bir sorunsa oracıkta çözüp siz de hızlı ve güvenli bir şekilde gideceğiniz yere ulaşmış olursunuz. Eğer sorun oracıkta hemen çözülemeyecek bir sorunsa işinin ehli ve oldukça deneyimli, işini bir sanat gibi gören ekibimizle birlikte güvenli bir şekilde ilgili yerlere kısa sürede götürülmektedir. İstenilen durumlarda çoklu taşıma işlemi de yapmaktayız.

Bursa Oto Kurtarma ekibi olarak önceliğimiz yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Bunun için de işimizi düzgün, güvenli, kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile yapmaktayız. Sizi bir de fiyat endişesine düşürmemek için kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktayız. Hızlı bir şekilde bulunduğunuz yere gelmemiz, araca doğru müdahalede bulunmamız, en önemlisi de aracı çekiciye güvenli bir şekilde taşımamız konusunda size güvence vermekteyiz. Aracı çekicinin üstüne daha önce yüklememiş, bu konuda acemi olan kişiler tarafından bu işlem yapıldığında ne yazık ki aracınızın zarar görme ihtimali çok yüksektir. Biz bu ihtimali sıfıra indirerek bu sektörde gerek fiyatlarımızla gerek deneyimli, profesyonel kadromuzla bu işin öncüsü olmak için sizler için çalışmaktayız.

Bursa Oto Kurtarma